Prezident: Video "sme tu sami" bol zinscenovaný prvoaprílový žart

Autor: Matúš Soták | 1.4.2009 o 13:01 | Karma článku: 13,33 | Prečítané:  4339x

Podľa hovorcu prezidenta, Mareka Trubača, je pán prezident ešte doteraz v kŕčoch od smiechu, ako mu naleteli voliči I. Radičovej, keď sa chytili videa, kde hovorí o skoročlenstve v SMERe. "Dobré som sa pobavil, a verím že aj občania našej krajiny majú rovnaký zmysel pre humor, pretože naša krajina potrebuje hlavne ten zmysel, teda náš prezident potrebuje zmysel." "Pre humor, samozrejme."- dodáva prezident, nenútene sa smejúc popod fúz.

Inkriminované video:

Podľa slov prezidentovho hovorcu bolo video zinscenované, a jeho realizácia bola konzultovaná s Quentinom Tarantinom a na jeho scenári sa podieľal aj jeden z bratov Coenovcov, s ktorým je prezident v osobnom kontakte cez Google a má ho zaradeného medzi priateľov v Autluku. V slovne náročnejších scénach vystupuje prezidentov dablér a väčšina účastníkov boli najatí komparzisti, o čom podľa Trubača svedčí to, že video uniklo cez jedného z nich v rip-kópii ešte pred oficiálnym uvedením. "Jedná sa o prvoaprílový žart. Chceli sme najmä pobaviť voličov, ktorí sú už unavení z predvolebnej kampane a neustále im pripomínanej minulosti. Ach jaj, staré zlaté časy.." - povzdychne si nostalgicky prezident.

Už s vážnou tvárou hovorca dodáva: "Je zjavné, že toto nemôže byť reálny záznam, keďže je každému občanovi jasné, že prezident by si niečo také nedovolil a ide teda o prvoprílovu recesiu". Už s náznakom úsmevu dodáva, že výrokom "Teraz keď sme tu sami", chcel prezident parodovať Votrelca a E.T.-eho, a malo ísť o vtip. Prezident výrokom myslel, že nie je známe že by sa na schôdzi účastnili zástupcova mimozemskej civilizácie a ani že by boli občanmi uvedomelého Slovenského štátu. Prezident dúfa, že tento prvoaprílový žart mu pomôže prilákať aj voličov I. Radičovej, keďže predpokladá že v politike majú radi najmä humor.

Na otázku či je ešte nejaké iné vysvetlenie, hovorca prezidenta pripúšťa, že je možné že bol zle informovaný, a je teoreticky možné, že video je podvrh zo strany aktivistov pani Radičovej alebo maďarskej menšiny, keďže v dnešnej dobe internetu je možné všetko. V takom prípade by sa prezident po voľbách ospravedlnil. Voličom ako chlapom a voličkám ako ženám.

 

--------------------------

Dielo má umelecký charakter. Osoby, udalosti a dej sú fiktívné. Akákoľvek podobnosť s realitou je náhoda alebo je dielom Radičovej aktivistov. Alebo že by na tom niečo bolo?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mimovládky sa ozývajú, že Bránik ich obral o peniaze

Známy bloger tvrdí, že ide o pomstu ľudí, ktorých si znepriatelil.

EKONOMIKA

Živých kaprov u niektorých predajcov viac nekúpite

Ceny rybacieho mäsa išli hore, dôvodom sú horúce letá.


Už ste čítali?