Prezident: Video "sme tu sami" bol zinscenovaný prvoaprílový žart

Autor: Matúš Soták | 1.4.2009 o 13:01 | Karma článku: 13,33 | Prečítané:  4302x

Podľa hovorcu prezidenta, Mareka Trubača, je pán prezident ešte doteraz v kŕčoch od smiechu, ako mu naleteli voliči I. Radičovej, keď sa chytili videa, kde hovorí o skoročlenstve v SMERe. "Dobré som sa pobavil, a verím že aj občania našej krajiny majú rovnaký zmysel pre humor, pretože naša krajina potrebuje hlavne ten zmysel, teda náš prezident potrebuje zmysel." "Pre humor, samozrejme."- dodáva prezident, nenútene sa smejúc popod fúz.

Inkriminované video:

Podľa slov prezidentovho hovorcu bolo video zinscenované, a jeho realizácia bola konzultovaná s Quentinom Tarantinom a na jeho scenári sa podieľal aj jeden z bratov Coenovcov, s ktorým je prezident v osobnom kontakte cez Google a má ho zaradeného medzi priateľov v Autluku. V slovne náročnejších scénach vystupuje prezidentov dablér a väčšina účastníkov boli najatí komparzisti, o čom podľa Trubača svedčí to, že video uniklo cez jedného z nich v rip-kópii ešte pred oficiálnym uvedením. "Jedná sa o prvoaprílový žart. Chceli sme najmä pobaviť voličov, ktorí sú už unavení z predvolebnej kampane a neustále im pripomínanej minulosti. Ach jaj, staré zlaté časy.." - povzdychne si nostalgicky prezident.

Už s vážnou tvárou hovorca dodáva: "Je zjavné, že toto nemôže byť reálny záznam, keďže je každému občanovi jasné, že prezident by si niečo také nedovolil a ide teda o prvoprílovu recesiu". Už s náznakom úsmevu dodáva, že výrokom "Teraz keď sme tu sami", chcel prezident parodovať Votrelca a E.T.-eho, a malo ísť o vtip. Prezident výrokom myslel, že nie je známe že by sa na schôdzi účastnili zástupcova mimozemskej civilizácie a ani že by boli občanmi uvedomelého Slovenského štátu. Prezident dúfa, že tento prvoaprílový žart mu pomôže prilákať aj voličov I. Radičovej, keďže predpokladá že v politike majú radi najmä humor.

Na otázku či je ešte nejaké iné vysvetlenie, hovorca prezidenta pripúšťa, že je možné že bol zle informovaný, a je teoreticky možné, že video je podvrh zo strany aktivistov pani Radičovej alebo maďarskej menšiny, keďže v dnešnej dobe internetu je možné všetko. V takom prípade by sa prezident po voľbách ospravedlnil. Voličom ako chlapom a voličkám ako ženám.

 

--------------------------

Dielo má umelecký charakter. Osoby, udalosti a dej sú fiktívné. Akákoľvek podobnosť s realitou je náhoda alebo je dielom Radičovej aktivistov. Alebo že by na tom niečo bolo?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?